Łączy ludzi

Wspiera pasje

O nas


W każdym wieku można się zakochać,
znaleźć przyjaciela czy bratnią duszę.

 

A wiek nie jest przeszkodą do tego, aby cieszyć się chwilą, aby rozwijać pasję i czerpać z życia garściami. Seniorra.pl to pierwszy w Polsce portal randkowy i społecznościowy w jednym dedykowany osobom dojrzałym.

Nie ustalamy żadnych granic wiekowych. Ten portal został stworzony nie z myślą o zaglądaniu w czyjąś metrykę, ale z potrzeby wydobycia z życia jego kwintesencji.


 To miejsce jest właśnie dla Ciebie.
 


Dlaczego Seniorra.pl?
 

Nawet Ci, którzy mają już dorosłe dzieci i odchowane wnuki, mają prawo, by raz jeszcze poczuć się młodo. Chcemy uzmysłowić społeczeństwu oraz samym zainteresowanym, iż w każdym wieku można znaleźć osobę, przy której serce zaczyna szybciej bić, a godziny spędzone na rozmowie mijają, jak pstryknięcie palca. Nie ma recepty na miłość, ani przyjaźń, nie ma lepszego ani gorszego czasu na realizowanie swoich pasji i spełnianie marzeń. Najważniejsze dzieje się teraz. Dzięki portalowi randkowemu Seniorra.pl przekonasz się, jak łatwo być pasjonatem życia.

Po pierwsze, chcemy poprzez naszą ideę przeciwstawić się marginalizacji seniorów w życiu społecznym. Seniorra.pl to nie tylko miejsce spotkań, forum dyskusyjne, ale przede wszystkim forma uaktywnienia osób dojrzałych.

Po drugie, zależy nam na bezpieczeństwie i dyskrecji. Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas nasi użytkownicy. Tym bardziej, że liczba firm czyhających na naiwność Seniorów jest zatrważająco duża.  U nas zasady są jasne i czytelne. Żadnych kruczków prawnych ani naciąganych obietnic.

Po trzecie, dostosowaliśmy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy dwa typy kont – całkowicie darmowe Seniorra Standard oraz płatne Seniorra Plus. Pakiet płatny umożliwia korzystanie z pełnej oferty naszego portalu randkowego.

Portal Seniorra.pl tworzymy z myślą o osobach dojrzałych, dlatego każda uwaga mająca na celu ułatwienie korzystania ze strony będzie dla nas bardzo cenna. Jeśli brakuje Ci jakiejś opcji, z chęcią przeanalizujemy jej wprowadzenie.

U nas nie trzeba przechodzić długich procedur rejestracyjnych.


Jesteśmy dla Was i dla Was
został stworzony ten portal.
To nasze wyzwanie i cel.

 
Uzupełnij swój profil i zacznij już dziś cieszyć się na nowo kolorami życia. Od przelotnego romansu, po przyjaźń i sympatię, a na prawdziwej miłości skończywszy.  Poznaj nowych ludzi, zaprzyjaźnij się, zakochaj!

Zapraszamy również na